Skip links

В Україні та США стартував благодійний проєкт FARMERHOOD для допомоги фермерам, постраждалим від війни

FARMERHOOD (укр. Фермерське Братерство) — це довгостроковий проєкт, який стартував в Україні та США. Він спрямований на допомогу українським фермерам, які зазнали наслідків через війну на територіях України і наразі потребують підтримки.

Про це повідомляють організатори благодійного проєкта FARMERHOOD.

Міжнародні та національні лідери об’єдналися в програмі FARMERHOOD, щоб підтримати сільське господарство в Україні й у такий спосіб не допустити продовольчої кризи у світі. Проєкт FARMERHOOD було створено для українських фермерів і за підтримки співзасновників, таких як український благодійний фонд «ДАР», міжнародний благодійний фонд Alight, компанії Syngenta, Feodal, EarthDaily Agro та Kernel Trade, а також низки партнерів, зокрема Growex, Agrilab, OKKO, Epicenter, Baker Tilly, YouControl, агенції Arriba!, Zeep, аграрний медіа холдинг Latifundist Media.

У фокусі проєкту — підтримка українських сільгоспвиробників із банком землі до 500 га, розташованих у регіонах, які постраждали від війни. На початковому етапі система реєстрації та донацій доступна українським агровиробникам та кооперативам і фермерським організаціям США. Більше інформації можна дізнатись тут.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.