Skip links

Про нас

Landmann - Надійність та якість — Наші стандарти

ТОВ «Ландманн» було засновано у 2020 році. Основним видом діяльності компанії є імпорт шин для сільськогосподарської та індустріальної техніки.

ТОВ «Ландманн» є ексклюзивним імпортером брендів Vredestein, Pirelli, Uniglory в Україні. Разом з тим, компанія займається імпортом колісних дисків європейської якості та має власне виробництво колісних дисків для агротехніки.

«Ландманн» єдина компанія в Україні, яка є офіційним імпортером британського герметика для шин OKO та німецької системи автопідкачування коліс CTIS від PTG.

У фокусі компанії – забезпечення клієнтів лише якісною продукцією у супроводі з високим рівнем сервісу та консультаціями професійних менеджерів. В наявності широкий асортимент перевірених сільськогосподарських та індустріальних шин. Швидка доставка, сервіс, гарантія!  

Партнерство з компанією «Ландманн» це вигідне співробітництво, яке дозволяє отримати доступ до високоякісної продукції та послуг. Ми пишаємося нашими партнерськими зв'язками, які базуються на взаємній довірі, професіоналізмі та високих стандартах обслуговування.

Як партнер «Ландманн», ви будете мати можливість користуватися нашим широким асортиментом продукції, отримувати конкурентні ціни та переваги спеціальних умов. Наша команда завжди готова надати вам високоякісну підтримку і допомогу для досягнення спільних цілей. Партнерство з «Ландманн» це шлях до успіху і процвітання вашого бізнесу.

Натхнення, інновації та можливості

ТОВ «Ландманн» піклується про своїх клієнтів і прагне надати продукцію відповідно до їх запитів. Ми надаємо гарантію на всю свою продукцію та пропонуємо гнучку систему оплати, що робить нашу продукцію доступною для всіх категорій споживачів.

Компанія ТОВ «ЛАНДМАНН» була заснована 9 січня 2020 року. Сьогодні «ЛАНДМАНН» є провідним постачальником сільськогосподарських та індустріальних шин та ексклюзивним представником брендів Vredestein, Pirelli та Uniglory в Україні.

У фокусі компанії — забезпечення клієнтів якісним товаром у супроводі з високим рівнем сервісу та консультаціями професійних менеджерів. Компанія гарантує довгий термін служби, надійність та високий рівень зносостійкості шин.

«Ландманн» входить в структуру великого європейського холдингу Eurasia Group, який вже понад 20 років займається постачанням на казахстанський агроринок кращої техніки від світових лідерів.

Eurasia Group має 14 представництв в Казахстані та Киргизстані. Водночас регіональна присутність охоплює й такі країни як Німеччина, Швейцарія та Україна. 

548 співробітників працюють заради добробуту кожного клієнта. До речі, частина з них знаходиться в самому центрі України — у місті Дніпро.

Філософія компанії «Ландманн» базується на високій якості товарів і послуг для клієнтів, партнерствах, ефективності, інноваціях та відповідальному підході до бізнесу та природи.

Зберегти родючість українських чорноземів завдяки мінімізації навантажень та пошкоджень, спричинених використанням техніки під час польових робіт.

Професіоналізм

Знаємо свою справу

Якість

Перевірена роками

Клієнтоорієнтованість

Орієнтуємось на Ваші потреби

Досвід

На базі 100 000+ клієнтів

Фахівці

Ми — це не просто група людей, що працюють разом. Ми — це згуртована та наполеглива команда, об'єднана спільною метою й прагненням досягати видатних результатів. Наша команда — це місце, де ідеї перетворюються в дії, а завдання вирішуються з позитивним настроєм та ефективністю. Кожен з нас важливий, і кожен вносить свій внесок у успіх команди. Цінуємо самодисципліну, відповідальність та прагнення до самовдосконалення. Підтримуємо один одного і готові допомагати в складних ситуаціях.

Сергій Лукіянчук

Директор

+38 (067) 611-31-37

Роман Антіпов

Начальник відділу збуту

+38 (067) 551-46-15

Костянтин Чайка

Менеджер із збуту

+38 (067) 120-01-27

Микита Грудка

Менеджер із збуту

+38 (067) 611-31-37

Давид Горяний

Менеджер із збуту

+38 (067) 551-46-15

Максим Кірієнко

Менеджер із збуту

+38 (067) 127-64-13

50+
Запитів щодня
1000+
Задоволених клієнтів
8 000+
Одиниць товарів на складах
3 000 м2
Для зберігання шин на двох складах в Україні в м. Чернівці та м. Дніпро
Ваш успіх — наші шини

Чому саме ці бренди шин?

Ми ретельно підходили до вибору постачальників шин, адже наші фахівці прагнуть запропонувати найкраще та забезпечити повний пакет сервісу. Виробники брендів шин Vredestein, PirelliI та Uniglory протягом багатьох років довели свою надійність, якість та високотехнологічність.

Uniglory Tires — це китайський виробник шин для різних видів транспорту з більш ніж 80 країнами світу в списку своїх клієнтів. Компанія має власний дослідно-розробний центр та використовує передові технології та матеріали для виробництва своїх шин. Крім того, компанія має сертифікати якості від міжнародних організацій, таких як ECE, DOT, GCC та інших. Uniglory Tires має стабільну репутацію на світовому ринку та є відомим виробником шин.

Нідерландські шини Vredestein ще з 1909 року заслужили довіру покупців. Шини Vredestein відомі своєю інноваційністю та високою якістю завдяки використанню новітніх технологій та матеріалів. У 2019 році Vredestein став частиною китайської компанії Apollo Tyres, що забезпечує їм доступ до нових технологій та ресурсів для подальшого розвитку.

Бразильські преміальні шини Pirelli вже понад 40 років є втіленням інновацій, відрізняються високою стійкістю до стирання та забезпечують надійну й ефективну експлуатацію на різних типах ґрунтів. 

This website uses cookies to improve your web experience.