Skip links

Uniglory

Landmann - Надійність та якість — Наші стандарти

Є питання?

  Ми на звʼязку:

  0800202992

  Історія бренду

  Uniglory

  UNIGLORY TIRES  — це китайська компанія, яка була заснована у 2011 році з метою стати провідним виробником шин для сільського господарства та промисловості. З самого початку компанія зосередилася на розробці та дослідженнях шинної продукції, щоб створювати якісні та міцні шини.

  UNIGLORY має власне виробництво та контролює весь процес від розробки до виготовлення та продажу. UNIGLORY постійно прагне розвиватися технологічно та в  напрямку інновацій за допомогою німецьких фахівців у цій сфері, щоб забезпечити якість,  довговічність та ефективність своїх шин.

  Шини UNIGLORY спеціально розроблені для роботи в складних умовах експлуатації. Посилення в зовнішньому шарі каркаса дають можливість збільшити термін служби шин і бути менш схильним до ударів пожнивних залишків.

  Компанія присвячує багато уваги контролю якості своєї продукції, щоб забезпечити надійність та безпеку для своїх клієнтів. Всі шини проходять суворі тести на відповідність стандартам безпеки та якості, щоб гарантувати надійність та тривалий термін експлуатації.

  За свої нетривалі роки існування, UNIGLORY встигла завоювати довіру своїх клієнтів як у світі, так і в Україні.

  This website uses cookies to improve your web experience.