Skip links

КАВАТ

Landmann - Надійність та якість — Наші стандарти

Є питання?

  Ми на звʼязку:

  0800202992

  Історія бренду

  КАВАТ

  KABAT — польський виробник сільськогосподарських шин і суцільних шин для вилкових навантажувачів, камер тощо. Компанія була заснована у 1983 році і з моменту свого створення є сімейним бізнесом. Власники — два брати Анджей і Тадеуш Кабат.

   

  Kabat експортує свою продукцію до 80 країн світу, включаючи Європу, Америку, Азію та Африку. Вони мають власне конструкторське бюро та сучасний технологічний відділ, а також є сучасний відділ досліджень і розробок, де розробляються гумові суміші для своїх клієнтів. Крім того, вони є основним постачальником цього напівфабрикату для інших виробничих компаній у Польщі та за кордоном.

   

  Потреби та очікування клієнтів мають першорядне значення, саме тому вони діють на основі інтегрованих систем менеджменту. Впроваджені та сертифіковані системи менеджменту гарантують успіх у якості пропонованої продукції, захисті навколишнього середовища та охороні здоров’я і безпеки праці.

   

  Компанією Kabat керує сім’я власників, які відчувають відповідальність за своїх працівників, їхні родини та місцеву громаду. Вони розуміють значення корпоративної соціальної відповідальності в сучасному бізнесі.  This website uses cookies to improve your web experience.