Skip links

Світовий лідер з управління активами BlackRock допоможе українським аграріям

Найбільша у світі компанія з управління інвестиційними активами BlackRock планує інвестувати у розвиток українського аграрного сектору.

Зокрема планується створення інвестиційного фонду з відновлення економіки України (ФРУ). Мета цього проєкту — залучення приватного та державного капіталу, який дозволить реалізувати масштабні бізнес-проєкти в Україні.

 

«Це важливо не тільки для наших людей, для нашого суспільства, але й для бізнесу, для підприємців за кордоном. Зараз настав історичний момент, адже із самих перших днів незалежності ми не мали таких величезних кейсів інвестиційного характеру в Україні. Ми пишаємося тим, що можемо започаткувати такий процес», — сказав президент України Володимир Зеленський.

Компанія BlackRock Financial Market Advisory та Міністерство економіки України вже підписали угоду про співпрацю. Мінекономіки призначило консультаційну групу з фінансових ринків компанії BlackRock для надання консультативних послуг з підтримки проектування ФРУ на безоплатній основі.

Компанія BlackRock зобов’язалася підтримувати Фонд розвитку України. За словами Зеленського, запуск даного фонду дозволить Україні пропонувати цікаві інвестпроекти у сфері сільського господарства, ІT, медицини, інфраструктури, логістики, безпеки і енергетики.

Джерело: Latifundist.com

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.